Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Jak włamać się się na Facebooka lub pocztę ? Uważaj na oszustów!

Coraz częściej ludzie szukają sposobu jak wejść na czyjeś konto np na Facebooka lub pocztę. Najlepiej aby, to był szybki sposób nie wymagający żadnych umiejętności. Jeszcze lepiej aby, to był gotowy program w którym wpiszemy e-mail przypisany do danego konta po czym po kliknięciu "start"  sam w ciągu kilku minut złamał hasło. Wszystkim tym, którzy oczekują właśnie czegoś takiego chce napisać - niema takiego sposobu.  Facebook jak i inne serwisy doskonale wiedzą, że nie mogą sobie pozwolić na wpadki.

 I tak na Facebooku nawet jeśli byście zgadli hasło do nieswojego konta i udało wam się zalogować, to algorytm szybko rozpozna "podejrzane" logowanie z nieznanego urządzenia oraz obcego IP. W tedy automatycznie właściciel konta jest powiadamiany o próbie przejęcia konta.  Konto jest na jakiś czas blokowane. Więc nawet wasz cudowny sposób szybko może okazać się wielką wpadką. Tym bardziej, że próby włamania są w Polsce karalne. Jeśli nie znasz się nie próbuj.

W sieci jednak można znaleźć "programy" które lamią hasła na rożne portale. Można takie programy znaleźć na forach lub chomikuj.  Uważajcie! Te programy po pierwsze nie działają, a po drugie mają w sobie rożne wirusy i trojany. W 70 % takich programach znajdują się wirusy, które wysyłają dane do hakerów. I przez twoja naiwność sam stracisz swoje konto, a być może nawet  stracisz pieniądze z konta.

Podsumowanie - Oczywiście, że da się włamać na każde konto. Jednak do tego potrzebna jest wiedza, czas oraz spryt. Jeśli nie jesteś "hakerem" lepiej daj sobie spokój. W jeden dzień tego się nie nauczysz (w tydzień też nie). Hakerzy, to często programiści znudzeni normalna pracą.

Napiszcie w komentarzach co o tym myślicie.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More