Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Disney Magic Kingdoms - darmowe kody do gry.

Disney Magic Kingdoms to gra darmowa z mikropłatnościami na androida. Użyj kodów lub hacków i zaoszczędź realne pieniądze w prosty sposób.   Gameloft, eksperci od mobilnego wszystkiego, proszą nas o budowę własnego Disneylandu, a przy okazji rozproszenie klątwy (odgrywającej tu rolę mgły wojny) i zapewnienie dzieciom radości. Słowo klucz brzmi „dzieciom", do których gra jest ewidentnie adresowana. Stąd też choć w tego typu produkcjach zabawa zaczyna się wtedy, gdy tytuł przestaje prowadzić nas za rączkę i pokazywać paluszkiem, co należy zbudować, akurat tu prowadzenie za rączkę i pokazywanie paluszkiem nie kończy się nigdy. Dla smarkaterii będzie to gratka, bo też postacie i środowisko wyglądają ślicznie, a udźwiękowienie przywleczono wprost z Disneyowskiej filharmonii.

Dla starszaków rzecz okaże się ciężką pracą, bo zabawa jest cały czas przerywana przez okna nakazujące przybicie bohaterom piątek oraz dialogi na poziomie bajek z MiniMini. W dodatku po raptem półgodzinie przestoje między aktywnościami robią się długaśne, a byle szeryf Woody potrzebuje na pomajtanie lassem kwadransa. Niby da się budowanie i realizację zadań przyśpieszyć, bo też po parku krąży diler czarodziej sprzedający za złotówki kryształy, ale - bądźmy szczerzy - na tle takiego Minions Paradise jest toto zwyczajnie męczące i zbyt skore do sięgania w portfele rodziców. Chciałbym przybić Magie Kingdoms piątkę. Jako że klasyczne postacie Disneya mają jednak cztery palce, skończy się na 4.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More