Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Clash Royale hacki ułatwiające grę.

Mobilna gra na androida Clash Royale jest darmowa. Jednak bardzo szybko stawia nas pod ścianą. Albo czeka nas wiele dni monotonnej gry albo zapłacimy. Jednak już powstały hacki, które pozwolą nam pozbyć się tego dylematu.Wyjątkowo przebiegły miks karcianki z  „Przebiegły", bo na tyle odchudzony, by czerpały z niego radość nawet gatunkowe prawiczki, i „przebiegły", bo przez długie godziny pozwala nam stracić dla siebie głowę, po czym ścina ją gilotyną mikrotransakcji.

I gracz, i jego (żywy) przeciwnik dysponują trzema fortami, przedzielonymi na środku mapy rzeką. Między obiema połówkami mapy biegną raptem dwie linie, u podstawy znajduje się zaś pole wyboru kart jednostek (losowo dobieranych z przygotowanego zawczasu decku). Cel? Prosty - zniszczyć wciągu czterech minut wrogą bazę, jednocześnie broniąc się przed nieprzyjacielskim natarciem. Ale nie „prostacki", bo choć podkomendnych nie utopiono w statystykach, spełniają oni w polu różne funkcje - część znakomicie nadaje się do zbierania obrażeń, część do walki z jednostkami dystansowymi, część do szarży, a część do niszczenia fortyfikacji.

Mimo nieskomplikowanych założeń jest dość składników, by Clash Royale na długo zachowało świeżość. Nieco kuleje natomiast match-making, a na pewnym etapie tytuł stawia stratega pod ścianą: albo sięgnie on do portfela (i odblokuje kolejne karty, które bądź przydadzą mu do talii jednostek czy ataków obszarowych, bądź ulepszą te już posiadane), albo wykształci w sobie iście franciszkańską cierpliwość. Przestrzegam, iż pokusa nie jest łatwa w odparciu. My natomiast polecamy nasze hacki do Clash Royale. Dzięki nim zaoszczędzisz czas i pieniądze :)

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More