Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

8 ball pool - Billard na androida.

 Zapraszamy na recenzje bilardu 8 ball pool znanego np. z wersji na androida. Opiszemy działania hacków oraz sposobów na żetony.
Słowo "bilard" przywodzi zazwyczaj na myśl dwa, a w dodatku krańcowo od siebie różne, obrazy. Pierwszy z nich to pojedynki w Snookera, którymi od czasu do czasu raczy nas Eurospcrt. Na ekranach króluje wtedy; że się tak wyrażę, pełna kultura: zawodnicy w garniturach, sędzia w białych rękawiczkach, którymi czyści bile - słowem typowa snobistyczna zabawa w typowo snobistycznej oprawie. Drugi obraz był zaś lansowany w filmach akcji: zadymiony pub, kilka stołów z zielonym suknem i zawodnicy, którzy mogliby trafić za kratki za samą tylko twarz. My mamy przed sobą telefon i grę 8 ball pool. Istnieje również wersja przeglądarkowa.

8 ball pool plasuje się w tym wszystkim gdzieś tak po środku. Można w nim bowiem rozegrać zarówno partyjkę "snobistycznego Snookera aczkolwiek w nieco mniej snobistycznej oprawie, jak i "plebejskiego Poola”  choć w warunkach jak najbardziej znośnych. Pełen realizm (przynajmniej jeśli chodzi o otoczkę) to więc nie jest. ale dzięki temu można bez problemów natury estetycznej zagrać w obie "odmiany" bilardu. Zresztą nie tylko w te dwie. bo rodzajów gry w jeden kij i kilka kolorowych kulek jest tu nieco więcej - zainteresowanych odsyłam do ramek. Ale to nie różnorodność świadczy o całkiem niezłej klasie 8 ball pool. Tutaj bowiem najważniejsze są wrażenia z samego machania kijem, czyli stojąca u podstaw gry fizyka.A o jej jak najwierniejsze oddanie postarano się naprawdę nieźle! Mimo niezbyt profesjonalnego wyglądu (bo do dyspozycji mamy jedynie widok z góry. obejmujący w dodatku cały stół), zachowanie bil jest praktycznie rzecz biorąc idealne. Również w tych bardziej wymagających momentach, kiedy to nadajemy bili rotację tudzież uderzamy ją z jakiegoś dziwnego kąta. na przykład niemal pionowo z góry. Oj, w takich wypadkach wiele się na stole dzieje, a w dodatku niejednokrotnie przeczy to zdrowemu rozsądkowi - ale tylko wtedy, gdy ten nie jest wspomagany godzinami spędzonymi przy zielonym stole, bądź bardzo dobrym opanowaniem odpowiednich działów fizyki (wiecie, bryła sztywna ze zderzeniami, polana sosem - kinematyczno-dynamicznym - fakt. nie wszyscy to lubią, ale w niektórych przypadkach jest to jednak całkiem przydatne!). Bo wszystko jest tu w perfekcyjnym wręcz porządku! I nie byłoby to pewnie takie dziwne (bo w końcu tego się przecież od porządnego symulatora oczekuje), gdyby nie fakt, że oprawa graficzna (łącznie ze wspomnianym już widokiem stołu) całości sugeruje tytuł o raczej luźnym podejściu do tematu zielonego stolika z dziurami po bokach. Na szczęście ktoś jednak postawił w produkcie kierowanym do szerokiego grona odbiorców na realizm, dzięki czemu po raz kolejny okazuje się. że pełna zgodność z rzeczywistością to jest właśnie to! Bo mimo iż nie jest to gra klasy takiego na przykład Need for Speed: Porsche 2000 (który przecież zachwyca przede wszystkim swoim realizmem), to ciężko jej grywalności odmówić. Zresztą - dzięki realizmowi i taka, pozornie bezużyteczna, ''gra'' w miotanie bil po stole (zero reguł - ba, nawet kija nie ma!) przynosi całkiem sporą satysfakcję - i to nie tylko po przegranym meczu.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More