Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Paradise Bay kody na diamenty i pieniądze

Jest to dość przyjemna i relaksacyjna strategia ekonomiczna z dużą szczyptą humoru. Główny cel rozgrywki polega na podźwignięciu upadającego kurortu, który znajduje się na bajecznie kolorowej wyspie. Możliwości rozbudowy jest naprawdę wiele.Znajdziemy tutaj sporo wielowątkowych zadań, jak i dobrze płatnych zleceń, dzięki którym szybko zdobędziemy środki potrzebne do odblokowywania kolejnych elementów wyspy i zażegnania kryzysu. Często gra wymaga od nas zdobycia jakiejś części, aby dzięki niej uzyskać niezbędny przedmiot, za którego pomocą wyprodukujemy kolejny itd. Ma to swój urok i mocno wciąga, a ponadto wprowadza pewien powiew świeżości w utarte schematy takich produkcji.

Paradise Bay ma, niestety, bardzo rozwinięty system mikropłatności. Sugestie wyłożenia prawdziwych pieniędzy są tutaj nagminne i pojawiają się praktycznie na każdym kroku, o czym warto pamiętać. Z drugiej strony, jeśli posiadamy liczne grono znajomych aktualnie grających, możemy liczyć na spore udogodnienia i korzyści. Gra oferuje milą dla oka grafikę i przyjemną oprawę dźwiękową, a ponadto zawiera sporą dawkę humoru, dzięki czemu potrafi skutecznie przykuć do telefonu na długi czas.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More