Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Lamphead - Out the Darkness. Recenzja gry

Lamphead to stosunkowo prosta gra zręcznościowa, utrzymana w mrocznym klimacie, ale z ładną i dopracowaną grafiką. Warto zaznaczyć, że nie jest to rozbudowany produkt o wielowątkowej fabule, a typowy twór nastawiony na szybką i zmienną akcję, pozbawiony wszelkich głębszych refleksji.
W Lamphoad: Out the Darkness wcielamy się w mechanicznego stwora posiadającego wielki reflektor zamiast głowy. Jego zadaniem jest przebyć jak najdłuższy dystans. Co ważne, gra rozgrywa się na dwóch płaszczyznach (góra/dół), stąd sterowanie zostało maksymalnie uproszczone i wymaga od nas tylko sprawnego naciskania dwóch przycisków. Pomimo prozaicznego celu i banalnej nawigacji gra do prostych nie należy. Droga jest najeżona przeszkodami, a wraz z upływem czasu, rozgrywka przyśpiesza, zmuszając nas do większego skupienia i błyskawicznego refleksu. Po drodze powinniśmy zbierać pojawiające się bonusy, które zwiększają czasowo nasze zdolności. Za zdobyte profity po każdej porażce możemy dokupywać ulepszenia, które ułatwiają grę.

Ponieważ Lamphead: Out the Darkness to typowa gra sieciowa, na każdym kroku będziemy proszeni o połączenie jej z usługami społecznościowymi i wydanie realnej gotówki na udogodnienia. Największy atut tej produkcji tkwi w jej oprawie graficznej, która stoi na naprawdę wysokim poziomie oraz wprowadza mroczny i przygnębiający klimat. Samo udźwiękowienie również jest warte uwagi i dzięki niemu gra, pomimo swojej prostoty, dużo zyskuje.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More