Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Dawn od Steel - kody / poradnik do gry

Dawn od Steel to klasyczna gra sieciowa, która stara się połączyć mato oryginalny RTS z wybiórczymi elementami RPG. Otrzymujemy całkiem przyjemny i rozbudowany produkt, który może się poszczycić dopracowaną grafiką i dość wciągającą rozgrywką kryjącą w zanadrzu kilka ciekawych pomysłów. Przede wszystkim na początku jesteśmy witani obowiązkowym, a ponadto dziewięciostopniowym samouczkiem wprowadzającym we wszystkie tajniki gry. Po tym okresie ustalamy pseudonim i możemy przystąpić do właściwej gry RTS, czyli rozbudowy bazy i podopiecznych - masywnych, stalowych robotów dzielących się na różne klasy (ta część odpowiada za gatunek RPG). Warto pamiętać, że pojedyncza maszyna, dobrze wyposażona i poprowadzona potrafi rozgromić bazę przeciwnika praktycznie bez większego wsparcia, dotyczy to także naszej bazy, co powinno nas skłaniać do większej inwestycji w systemy obronne.

Trzon rozgrywki to nie tylko zarządzanie własną bazą i rozbudowa maszyn kroczących, ale także pozyskiwanie potrzebnych do rozbudowy surowców, zwiększanie własnego terytorium itp. strategiczne elementy. Jak na grę sieciową przystało, żywych oponentów jest sporo, a na samych potyczkach ze sztuczną inteligencją daleko nie zajdziemy, stąd poziom trudności nieustannie rośnie. Nie można także zapomnieć o mikropłatnościach, które stanowią nieodzowny element takich produkcji.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More