Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Minions Paradise Strategiczna gra. Uwaga na mikropłatności.

Minionki rozbiły tegoroczny box office (ha, „tegoroczny"... to dziesiąty najbardziej dochodowy film w historii!), a teraz próbują ugrać kupkę szekli na platformach mobilnych. Minions Paradise to - pod względem intensywności-tapowany odpowiednik igraszki, jaką koty podejmują z kropką lasera. Nigdy cholerstwa nie złapią, ale mogą godzinami uderzać kompulsywnie łapkami o posadzki czy ściany. I świetnie się przy tym bawić!
 Phil, pechowy przedstawiciel rasy, przypadkiem rozbija luksusowy wycieczkowiec o skały. By zrekompensować funflom zmarnowane urlopy, wraz z nim staramy się urządzić na bezludnej wyspie raj na ziemi. Pod względem założeń to taki piętnaście razy radośniejszy Farmville. Gracza w tym głowa, by stale pozyskiwać imprezowe wyprawki i wznieść stosowną infrastrukturę. Dostęp do kolejnych zabudowań zdobywamy, organizując balangi, co jednak wymaga spożytkowania „punktów imprezy". Te da się zgarnąć, spełniając doraźne zachcianki wiksowiczów, realizując misje poboczne, rozgrywając jedną z pięciu prościutkich minigier (wrzucanie mango do koszyków, przeskakiwanie nad przeszkodami) albo płacąc specjalną walutą, którą da się i kupić za złotówki, i zdobyć skądinąd.Co tu kryć, w kategorii wyciągania pieniędzy nikt nie ma do EA startu. To fiskalni Mefistofelesi, którzy wrzucają w sieć uzależniające, pęczniejące od atrakcyjnej zawartości tytuły, przez długie godziny dają się w rozgrywce rozsmakować, przez kolejne rozbudzają synapsy (poszukujące odpowiedzi na fundamentalne„jak tu uniknąć mikropłatności?''), a ostatecznie w nieinwazyjny sposób sięgają do portfeli. Przy założeniu, że postanowicie wyssać tego intensywnego łakocia do cna - będziecie się bawić pysznie. Ale ostrzegam, smakołyk to tak dobry, że mniej cierpliwi zakończą wesołą balangę finansowym kacem.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More