Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Tiny Troopers 2 - Special Ops - Kody do gry.

Znane studio Gameloft nie próżnuje, racząc nas praktycznie co miesiąc minimum jedną nową pozycją, co gwarantuje dobrą zabawę a dla Nas, to kolejne wyzwanie aby napisać kody. Tiny Troopers 2, z którym mamy do czynienia, jest udaną mobilną kontynuacją części pierwszej, dostępnej wyłącznie na komputerach PC, oferując praktycznie niezmieniony mechanizm rozgrywki, przypominający kultową produkcją Cannon Fodder z ubiegłego stulecia. Kody do gry zostaną opublikowane w następnym tygodniu.

Gracz dowodzi małą grupą miniaturowych żołnierzy wykonujących w sposób nie tylko brutalny, ale i humorystyczny przeróżne militarne misje. Sterowanie polega na punktowym wskazywaniu miejsca na planszy, w które natychmiast udają się nasi podopieczni. Podobnie jest z atakiem na wrogich żołnierzy i fortyfikacje. Wystarczy zaznaczyć, co chcemy zniszczyć.

Widok pola walki jest izometryczny, co powinno przypaść do gustu zapalonym strategom, tym bardziej że Tiny Troopers 2 wymaga niejednokrotnie taktycznego podejścia do niektórych zadań. W szeregu zróżnicowanych misji gratką będzie możliwość odpierania fal wygłodniałych zombi.


Istnieje także aspekt RPG, czyli rozwijanie postaci i zmiany uzbrojenia z dość dużego arsenału. Grafika, za sprawą studia Gemeloft, jest dopracowana i bardzo efektowna, podobnie jak oprawa dźwiękowa.
Jedynym minusem Tiny Troopers 2 będzie ulubiony model płatności tego producenta, czyli nieśmiertelne Free to Play, z pełnym pakietem uciążliwych mikropłatności. Pomimo to gra potrafi zaciekawić to tego stopnia, że niełatwo się od niej oderwać, wykonując niekończącą się i przysłowiową ostatnią misję.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More