Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Subway Surfers Kody (android)

Moda na gry zmieniła się szybko w ciągu ostatnich kilku lat, ale najbardziej popularne gry na google play wciąż wydają się być tymi, które mogą być odtwarzane w krótkich seriach w dowolnym czasie, bez większego wprowadzenia w postaci samouczka. Subway Surfers zdecydowanie pasuje do tej stylistyki.

W łatwy sposób można opisać Subway Surfers bo, to kolejna wersja niekończącej się gry "biegacza" w stylu  tak jak Temple Run, ale z większą akcją która rzeczywiście sprawia wrażenie, że gra o wiele bardziej pozwala bawić się tym co widzimy na wyświetlaczu telefonu.

Istotą gry jest bieg wzdłuż zestawu torów metra, tak długo, jak można, zbieranie monet i inne bonusy na drodze biegnąc do przodu, unikając szereg przeszkód, takich jak  pociągów, światła, stanowisk, drewniane barykady, tunele i inne. Będziesz mógł machnięciem palcem w lewo lub w prawo na ekranie, aby przeskakiwać  między jedną z trzech pionowych prowadnic, ale ty zawsze biegniesz naprzód... I nigdy się nie zatrzymasz... No chyba, że popełnisz błąd :)


 
Dodano różne bonusy: power-upy, które mogą być zebrane, aby poprawić swój wynik. Jetpack i monety Magnet pomaga zarobić mnóstwo monet (dawniej pozwalał na uruchomienie wyżej torach kolejowych w całości w szalonym desce rozdzielczej, aby złapać monety), a trampki i Mnożnik (tymczasowe zwiększa, które zwiększają szybkość biegania lub wynik) ledwie zarobić żadnych dodatkowych monet i prawdopodobnie będzie można umieścić na niebezpieczeństwo próbując je zebrać. Można także wykonać szereg misji, że wynagrodzi wam jeszcze więcej monet po drodze.

Każdy z tych bonusów, wraz z kilkoma dodatkowymi elementami jednorazowego użytku, takich jak hoverboard, można uaktualnić z monet zbieranych podczas gry. Tak, można kupić monety, jeśli chcesz, ale można zarobić je w dość szybkim klipu na własną rękę, więc nie jest konieczne, aby coś kupić za prawdziwe pieniądze, jeśli nie chcesz. Jest możliwość, aby wydać prawdziwe pieniądze lub nie na monety jest wielkim plusem, ale jest to precedens, który powinien być model już na iOS.
Podczas Surfers ma już jego wartość rozrywki będzie dla niego, ale także technicznie świetnie. Bohaterowie mają ładny wygląd do nich środowisk są kolorowe i jasne, a animacja jest płynna, bez żadnych zauważalnych zaczepów.
To nie jest nowatorski i pierwszy w swoim rodzaju, ale Surfers ma poszerzać co my poznajemy jako niekończącej biegacza. Oczywiście, można by pomyśleć, skończysz z tego typu gier, ale ponowne dawką Subway Surfers nie byłoby stratą czasu.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More