Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Sparkle Free . Ciekawa gra logiczna na Android.

Jest to bezpłatna odsłona jednej z dość popularnej serii gier logicznych, w których zdaniem gracza jest łączenie takich samych elementów. Saga Sparkle doczekała się już trzech części, niestety, wszystkich płatnych. Widać, że producent dostrzegł potencjał drzemiący w modelu Free to Play.
Gra nie różni się znacznie od poprzednich części i oferuje równie efektowną, a zarazem bajkową oprawę audiowizualną, przeplataną szczątkową fabułą, ale za to dobrze wkomponowaną w całość. Pod tym względem trudno znaleźć równie uroczą grę. Mechanizm rozgrywki także nie uleglzmianie, nadal rozbijamy przydługiego węża składającego się z różnokolorowych kul, za pomocą wyrzutni wyposażonej w ten sam oręż.

Przy założeniu, że im szybciej i sprawniej to zrobimy (czyli rozbijemy więcej niż trzy kule tego samego koloru), tym bonusy, jak i punktacja będą większe. Sparkle Epic oferuje szereg misji, następujących jedna po drugiej (bez możliwości dokonywania wyboru) i, jak łatwo się domyślić, stających się coraz trudniejszymi. Poziom szybko wzrasta, węży przybywa, a refleks gracza pozostaje niezmienny. Tutaj pojawiają się mikropłatności ułatwiające znacznie rozgrywkę lub możemy wykorzystać nasze hacki. Można je pobrać powyżej..

Niestety, pomimo usilnych prób ich ignorowania z czasem poziom gry staje się tak duży, że bez inwestycji realnej gotówki lub pobrania hacków raczej się nie obejdzie. Mimo wszystko warto dać Sparkle Epic szanse i przekonać się samemu, czy nasza zręczność i logiczne myślenie idą w parze z refleksem.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More