Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Goat Evolution. Gra na Android

 Kody do gry Goat Evolution są w trakcie tworzenia. Na łamach naszej strony można się ich spodziewać w ciągu miesiąca.
Goat Evolution to prosta, niezbyt mądra, ale zarazem relaksująca gra, w której podstawowym atutem jest zręczność placów. Produkcja, jak sama nazwa wskazuje, daje możliwość przeprowadzenia futurystycznej wizji postępu pospolitych kóz, poprzez łączenie takich samych osobników w celu przeprowadzenia przyspieszonej ich ewolucji. Gra rozgrywa się na kilku płaszczyznach  (przypinających kulę ziemską). Podczas naszej gry graliśmy, bez kodów i hacków. Zaczynamy od podstawowej, czyli zwykłego pola, na którym w niewyjaśnionych okolicznościach pojawiają się skrzynie zawierające naszych podopiecznych. Z tak utworzonego stada wybieramy takie same osobniki, aby je połączyć.


Robi się to w banalny sposób, nakładając jedną na drugą, aby uzyskać nowy gatunek i tak w kółko. W efekcie tych działań kozy przybierają coraz to bardziej monstrualny rozmiar i potworny wygląd, a tym samym przenoszą się na wyższą płaszczyznę. Następnie schemat się potarza, aż do osiągnięcia poziomu Bossa (czyli superkozy, wyglądem przypominającej koszmar senny) ulokowanego na samej górze (w chmurach). W każdej chwili możemy przenosić się dowolnie pomiędzy płaszczyznami, aby doglądać kolejne rzuty. Oczywiście kozy w międzyczasie nie próżnują.
 Poza odchodami raczą nas monetami, w myśl zasady: im większa koza, tym więcej przynosi pieniędzy, za które dokonujemy odpowiednich modyfikacji i ulepszeń przyśpieszających grę. Dość infantylnie to wszystko brzmi, ale Goat Evolution potrafi głęboko zrelaksować, dzięki czemu można jej wybaczyć mikropłatności i wszędobylskie reklamy.


Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More