Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Demolition Derby Crash Racing na telefony z Androidem

Jeśli takie produkcje jak Carmageddon, czy cała seria Flat Out powodują szybsze bicie Twojego serca, to tytułowa gra jest dla Ciebie. Mamy tu do czynienia z klasykiem gatunku gier wyścigowych ściśle połączonych z destrukcją aut, które zostały przeniesione z konsol (psx) na Android. Choć słowo „wyścigi” jest tutaj użyte trochę na wyrost, bo dostępne misje oferują głównie całkowite wyeliminowanie przeciwników.
Elementem, na który zwraca się uwagę w takich produkcjach, jest grafika. Demolition Derby w tej kwestii nie można nic zarzucić. Model zniszczeń samochodów jest spory, podobnie jak fizyka jazdy. Cała oprawa wygląda dość przyjemnie dla oka. Co prawda swoją szczegółowością raczej nie grzeszy, to jednak nie wpływa to w sposób istotny na satysfakcję z rozgrywki. System sterowania nie jest skomplikowany i opiera się głównie na czterech przyciskach (gaz, hamulec i dwa kierunki), przez co łatwiej się nimi operuje, a tym samym przekłada się to na lepsze osiągnięcia w Demolition Derby Crash Racing. Do wyboru otrzymujemy niestety tylko trzy samochody, ale za to każdy możemy rozwijać na kilka sposobów, ulepszając elementy wpływające na zachowanie się danego modelu na trasie. Dostępnych trybów rozgrywki jest kilka, począwszy od klasycznej demolki, do standardowych wyścigów i innych premiowanych wyzwań czasowych.


Demolition Derby Crash Racing Jest to produkcja z kategorii Free to Play, więc bazuje na mikropłatnościach. Są wyświetlane także reklamy, choć te, na szczęście, pojawiają się tylko w przerywnikach pomiędzy misjami. Przez to gra w sam raz nadaje się na krótkie i efektowne sesje.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More