Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Gra MOMIO na androida. Jak zdobywać diamenty.

 
Pobierz aktualny hack do gry Momio na Androida oraz na wersje przeglądarkową
Hacki do gry Momio'  Hacki zostały stworzone przez Marka Goleme specjalnie dla naszej społeczności. Po rozpakowaniu należy rozpakować plik rar. Następnie folder z hackiem skopiować przez kabel usb do folderu z grą na telefonie. Lub jeśli grasz na przeglądarce skopiuj włącz plik Momio.exe. Więcej info w pliku tekstowym po rozpakowaniu.


http://downloaded.pl/pobierz/momio-hack-2015?

W grze Momio na androida możesz zdobywać diamenty poprzez specjalne hacki lub kody. Jeszcze inni mówią na to czity.  W grze znaleźć możesz nowych przyjaciół i spędzać czas z tymi, których już masz w swoich znajomych na facebooku! Momio jest bezpłatny i będzie zawsze całkowicie za darmo. - Wstawiaj zdjęcia lub filmy na Youtube  zdobywaj komentarze i lajki.- Kupuj ubrania dla momio i nadawaj mu fajny wygląd- Zwierzęta birmos dostają darmowe diamenty- Wyślij momos do swoich znajomych dzięki temu możesz uzyskać wyższy poziom.- Pobieraj i dawaj innym fajne prezenty- Zobacz, co robią Twoi znajomi i wzmacniaj swoją przyjaźń- Pisz wiadomości do znajomych za darmo- Zdobywaj mnóstwo nowych przyjaciół- Oglądaj filmy innych graczy na youtubeTy decydujesz, jak własne momio wygląda. Nowe materiały możesz umieścić w sklepie cały czas, więc możesz projektować swoje momio dokładnie tak, jak chcesz. Są to ubrania dla dziewcząt i chłopców!Jeśli zabraknie diamentów nie martw się - jest mnóstwo wolnych diamentów dla wszystkich na Momio. Wystarczy złapać birmo kiedy leci, i jesteś gotowy, aby ponownie iść do sklepu.Momio dba bardzo o swoje bezpieczeństwo i sprawia, że ​​wszyscy maja się dobrze!  Znęcający nie są mile widzianiMusisz być młodszy niż 18 lat, aby korzystać z Momio.Momio - zawsze w gronie przyjaciół!

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More