Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Kingdom Rush. Pobierz czity i hacki do gry na androidW Kingdom Rush nie ma miejsca na kosmitów i mechy. Przejścia do dalszych ziem broni nasz bohater z towarzyszami boju i obronnymi wieżami, wspierany przez potężne zaklęcia i umiejętności. Świat to ze wszystkich miar fantasy. Poprzednie części traktowały o krainach rycerskich, pustynnych czy nawet dżungli i piratach. Za to Origins czerpie głównie z klasycznego nurtu fantasy, który kojarzy się głównie z Tolkienem. Odniesień jest z resztą cała masa. Nie tylko do Śródziemia, także innych treści kultury, poczynając od gier, książek, aż na filmach kończąc. Produkcja jest wypełniona dziesiątkami humorystycznych smaczków. Chociażby na jednej planszy możemy werbować Ewoki (kłania się szósta część Gwiezdnych wojeń) albo przypatrywać się przygodzie płynących w beczkach krasnoludów z Hobbita. Wprawne oko wypatrzy postaci z Fallouta, a nawet klasycznej animacji Bambii.Każda mapa ma wydzielone drogi, którymi pragną przedrzeć się przeciwnicy i miejsca pod stawianie budynków. Ścieżek i ich ujść może być kilka. Potworów, które chcą się przedostać przez nasze umocnienia, jest cała masa. Latające, biegające, kroczące, bossowie, atakujące dystansowo bądź w zwarciu, mające specjalne zdolności i pancerze. Na taki przekrój maszkar należy dysponować odpowiednim arsenałem. Cztery główne typy wież to: łucznicy, magowie, druidzi (w zasadzie balista - miotacz głazów) i jedyna niestrzelająca - baraki. Każdą da się rozbudować do czwartego poziomu i na nim wybrać jedną z dwóch wariacji. Różnią się obrażeniami, polem ostrzału, szybkością i specjalnymi zdolnościami (np. wybuchowy strzał obszarowy albo morderczy atak dla wojowników z baraków). Balisty działają najlepiej na duże zgrupowania słabych wrogów, magowie na opancerzone jednostki, a łucznicy na wrogów z odpornością na magię lub latających. Piechota blokuje oponentów i walczy w zwarciu oraz (w niektórych poziomach baraków) na dystans.Poza tym mamy jeszcze specjalne zdolności gracza - błyskawicę palącą potwory i przywołanie poborowych, którzy po wykupieniu stosownych pozycji drzewka rozwoju stają się naprawdę wartościowymi żołnierzami. Poza rozbudową wież podczas rozgrywki za każdy nowy etap otrzymujemy punkty, którymi odblokowujemy stałe profity dla budynków i umiejętności. Podczas każdej rozgrywki towarzyszy nam bohater, którego możemy rozwijać - zdobywa kolejne poziomy, lepsze statystyki. Co więcej, trzecią specjalną umiejętnością gracza jest ta, którą dodaje mu dany bohater. To ostatnie i możliwość sporadycznego prowadzenia więcej niż jednego bohatera w misji są nowe w ostatniej odsłonie serii Kingdom Rush.

Gra ma, niestety, mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze możemy kupić nowych bohaterów lub kryształy uprawniające do wymiany na jednorazowe wspomagacze w grze (bomby, gotówkę, zamrażanie...). Na szczęście wraz ze zwykłą rozgrywką odblokowujemy część bohaterów i dostajemy sukcesywnie kryształy. mer oont Oprawa audiowizualna prezentuje się bardzo przyjemnie. Rysowany, niejednokrotnie karykaturalny styl cieszy oko do wtóru z ciekawą muzyką. Gra niebywale wciąga i jest najlepszą odsłoną serii, która - jak żadna inna produkcja - zabrała mi najwięcej godzin spędzonych przy mobilnej rozgrywce. Zresztą w sieci znajdziecie wiele podobnych opinii, co jest znakomitą rekomendacją samą w sobie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More