Witamy na najlepszej stronie z hackami i kodami do gier na androida oraz recenzjami i poradnikami dla aplikacji mobilnych. Wszystkie czity były osobiście przez nas testowane na kilku modelach telefonów i tabletów

Aparat od Google - Kilka ciekawych funkcjiGoogle dostrzega, że jego oprogramowanie często jest wycinane przez producentów, więc publikując kolejne aplikacje w swoim sklepie, zabezpiecza interesy nie tylko swoje, ale i użytkowników-ci nie muszą bowiem czekać na aktualizację firmware’u. Teraz przyszła kolej na Aparat Google. Ten nie zachwyca, co prawda, mnogością dostępnych trybów, ale popularne w ostatnim czasie - „rozmycie soczewkowe" pozwala osiągnąć bardzo ciekawy efekt rozmycia tła, znany z lustrzanek, natomiast dzięki „panoramie” czy „zdjęciu sferycznemu” uwiecznimy każdy detal naszego otoczenia.

W pierwszym trybie użytkownik wykonuje zdjęcie, a następnie delikatnie podnosi aparat, stale celując w fotografowany obiekt. To pozwala aplikacji rozpoznać tło i delikatnie je rozmyć, symulując zmianę głębi ostrości. W trybie panoramicznym można wybierać między wertykalnym a horyzontalnym ułożeniem, a następnie rozpocząć rejestrowanie panoramy - wystarczy przesuwać aparat w odpowiednim kierunku. Utrzymanie poziomu ułatwią wirtualne punkty, w które mamy celować. Te będą również pomocne w zdjęciu sferycznym, wystarczy bowiem trzymać nieruchomo telefon skierowany na dany punkt, by zapisać serię zdjęć naszego otoczenia, które później zostaną połączone przez algorytmy programu. Pozostałe dwa tryby umożliwiają skorzystanie z typowego aparatu lub kamery. Ustawienia aplikacji zostały ograniczone do minimum i umożliwiają jedynie dostosowaniem rozdzielczości plików i jakości zdjęć w trybie panoramicznym i soczewkowym. Niestety, program jest dostępny tylko dla urządzeń pracujących pod kontrolą Androida 4.4 lub nowszego.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More